Možnost si založit kroužek a nebo nabídnout svoji službu!

Sportovní město

 • Nabízíme širokou škálu sportovních služeb ve městech, včetně sportovních kroužků, tréninků, instruktorů, učitelů sportu, zdravotníků, sportovních dovolených, kempů, kurzů a rozhodčích. Pokud hledáte něco konkrétního, určitě u nás najdete to, co potřebujete. 
 • Nabízíme také možnost pro školy a školky najmout u nás učitele na náhradní výuku nebo pracovní poměr se zaměřením na sportovní aktivity. 
 • Máte možnost zakoupit si služby tělocvikáře, učitele, instruktora nebo zdravotníka, kteří k Vám dorazí a poskytnou Vám kvalitní sportovní výuku nebo zdravotní péči v pohodlí Vašeho domova nebo na jiné Vami určené adrese.
 • Poskytujeme také služby terapeutů a psychologů, kteří Vám mohou pomoci s řešením Vašich osobních nebo psychických problémů. Pokud potřebujete podporu, stačí si u nás službu zakoupit.
 • Chcete-li nabídnout své služby prostřednictvím našeho portálu, stačí nám napsat a my Vás rádi zařadíme mezi naše partnery.
 • Při nabídce svých služeb si můžete sami určit cenu a nabídnout zákazníkům množstevní slevy a určit si rezervační systém jak Vám vyhovuje.
 • Chcete-li nabídnout své sportovní vybavení, můžete se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.
 • Máte volné sportovní plochy a hledáte zájemce? Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s propagací a hledáním sportovců, kteří je chtějí využít. Rádi Vám poskytneme veškeré informace o postupu.
 • Jste společnost, která chce podpořit zdraví svých zaměstnanců? Nabízíme vám možnost objednání instruktora jógy, pilates nebo zdravotního cvičení přímo do vaší firmy. Vytvoříme pro vás individuální plán cvičení a zajistíme zdravotního specialistu, který bude s vašimi zaměstnanci cvičit. Kontaktujte nás a zlepšete zdraví a výkonnost svého týmu! Pokud plánujete uspořádat školení se sportovním programem, můžete si objednat tělocvikáře.
 • Založení vlastního sportovního kroužku může být složité, ale s námi to zvládnete bez administrativy. Stačí nám dát vědět, jakou aktivitu chcete organizovat a my Vám pomůžeme s propagací a získáním zájemců o Vaši nabídku. Tak můžete být spokojeni s tím, že se budete věnovat svému sportu a my se postaráme o zbytek.
 • Rádi Vám pomůžeme s organizací charitativní sportovní akce, která pomůže dětem, které nemají možnost sportovat. Naším portálem se můžete zapojit do podpory takových akcí a pokud sami pořádáte sportovní charitativní akci, můžete ji zdarma propagovat na našem portálu a dát o ní vědět veřejnosti. Tím pomůžete přitáhnout více lidí a zvýšit tak výtěžek pro ty, kteří ho potřebují.

 

 • NÁVOD:

  Pokud hledáte trenéra nebo kroužek poblíž svého bydliště, postupujte podle následujících kroků:

  1. Vstupte do vyhledávacího pole na našem portálu.
  2. Zadejte název města nebo obvodu, ve kterém hledáte trenéra nebo kroužek. Například "Plzeň 2".
  3. Po stisknutí tlačítka "Hledat" se zobrazí výsledky, které odpovídají vašemu hledání. Pokud hledáte konkrétní sport, můžete zkusit zadat název sportu jako klíčové slovo ve vyhledávacím poli.
  4. Vyberte si z nabízených kroužků a trenérů, které odpovídají vašemu požadavku.

   

  Pokud se rozhodnete vytvořit svůj vlastní kroužek, kontaktujte nás a my Vám s tím rádi pomůžeme.

  Pod pojmem "značka" najdete sdružení měst a jednotlivých značek výrobků, u kterých si můžete zobrazit a vyhledat nabízené služby.