Možnost si založit kroužek a nebo nabídnout svoji službu!

TRENÉŘI / KLUBY / ORGANIZACE

PRO TRENÉRY, KLUBY A ORGANIZACE 

 

Registrace:  kroužku, profilu trenéra, instruktora, tělocvikáře, fyzioterapeuta, zdravotníka, maséra, psychologa a dalších, kteří se zajímají o sport  Zašlete: Informace co do nabídky chcete uvést ( pro koho, kapacitu, místo, cenu, počet lekcí, doba cvičení, licence, trenérské třídy, fotky a kdy chcete sportovní službu nabízet).                     

NA TOMTO ODKAZU NÁM NAPIŠTE A ZAŠLETE TYTO INFORMACE: Napište nám - Sportovní město (sportovnimesto.cz)

Váš požadavek: produkt, službu kterou nabízíte, kroužek. 

 • Jste amatérský klub, organizace nebo osoba samostatně výdělečně činná a rádi byste si rozšířili svou základnu a vylepšili svůj profil? Pokud ano, rádi Vám pomůžeme. Nová platforma Vám umožní prezentovat se zákazníkům a nabídnout své služby a produkty. Stačí nás kontaktovat a my Vám poskytneme veškeré informace o tom, jak se zaregistrovat a jak efektivně využívat naši platformu.
 • Nabízíme Vám možnost založení vlastního kroužku nebo služby prostřednictvím našeho portálu. Pokud máte zájem poskytovat sportovní tréninky, zdravotní péči nebo jiné služby, můžete se zaregistrovat na našem portálu a nabízet své služby potenciálním zákazníkům. Pokud se chcete zaměřit na vedení kroužků pro děti nebo dospělé, můžete využít našeho portálu k propagaci a rozšíření své základny. Založení kroužku nebo služby je snadné a intuitivní, stačí se zaregistrovat a postupovat podle pokynů našeho portálu.
 • Je důležité dodat, že při zasílání fotografií či loga organizace nebo klubu byste měli dbát na to, aby tyto materiály nebyly chráněny autorskými právy. Pokud nejste jistí, zda můžete použít konkrétní fotografii či logo, je nejlepší se poradit s právním odborníkem. Kromě toho byste měli mít souhlas od vlastníka fotografie nebo loga, aby bylo možné jej použít pro propagaci vaší organizace na portálu. Pokud máte tyto informace připraveny, můžete nám je zaslat a my Vás zařadíme do našeho portálu, kde budete mít možnost nabízet své služby.

KARIÉRA 

 • Připojte se do projektu Pohybem ke zdraví a my Vás zaškolíme a umožníme Vám vybudovat a vést si vlastní kroužek a nebo nabízet službu, kterou umíte a rádi byste ji předali. Napište nám Vaše zkušenosti, životopis a my se Vám ozveme.
 • Nabízíme Vám možnost založení vlastního kroužku nebo služby prostřednictvím našeho portálu. Pokud máte zájem poskytovat sportovní tréninky, zdravotní péči nebo jiné služby, můžete se zaregistrovat na našem portálu a nabízet své služby potenciálním zákazníkům. Pokud se chcete zaměřit na vedení kroužků pro děti nebo dospělé, můžete využít našeho portálu k propagaci a rozšíření své základny. Připojte se do projektu Pohybem ke zdraví a my Vás zaškolíme a umožníme Vám vybudovat a vést si vlastní kroužek a nebo nabízet službu, kterou umíte a rádi byste ji předali. Službu, aktivitu můžete nabízet školám, školkám, skupinám osob, firmám, široké veřejnosti. S námi šetříte čas a můžete se věnovat jen tomu, co Vás baví! Napište nám Vaše zkušenosti, životopis a my se Vám ozveme.
 • S námi nejen šetříte čas, ale také získáváte možnosti využívat služby, materiál a sportoviště se slevou. Navíc Vám garantujeme levné ceny sportovišť a pojištění.

 CENA

 • Pro neziskové organizace, charitativní akce, nadace: Bezplatné umístění, platíte pouze za finanční transakci dle poplatků banky.
 • Pro živnostníky : 12 % z Vaší ceny.
 • Pro firmy, s.r.o. :12% z Vaší ceny.
 • Pro studenty: Bezplatné umístění, platíte pouze za finanční transakci dle poplatků banky.
 • Pod smlouvou na dohodu u neziskové organizace 20 % z částky zaslané pod smlouvou na účet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARIÉRA

 • Jste nejen sportovně založení a chcete předat své dovednosti a znalosti? Chcete být součástí tohoto projektu Pohybem ke zdraví! 

 • Trenéři / učitelé,                                                                                                                                                                                              můžete na tomto obchodním portálu nabídnou své služby, jako trenér nebo učitel. Napište nám Vaši cenu a něco o sobě, Přiložte foto, certifikát, školení, diplom a my Vás zařadíme do našeho portálu trenérů, kde si Vás mohou poptat firmy, školy, školky, jednotlivci. Vás to nic nestojí. 

 • Pojištění: nemáte pojištění odpovědnosti! Staňte se členem spolku trenérů a získáte pojištění odpovědnosti při úraze svěřence, zákazníka s limitem 1 mil. Kč. platný i v Eu. Váš jediný náklad při škodné události je spoluúčast 1000 Kč. Zašleme Vám pouze smlouvu na dohodu, která Vás k ničemu nezavazuje.
 • Člen spolku trenérů získá slevy na jednotlivá sportoviště v rámci svých tréninků a kroužků.
 •  Kroužky,

  máte rádi děti a nebo společnost: založte si kroužek bez administrativy. Pošlete název kroužku, foto, místo, pro koho je určený, kapacitu a něco o kroužku a my Vás zařadíme do portálu, kde si Váš kroužek může někdo zakoupit. Výhodou je, že Vás to nic nestojí a můžete se plně věnovat kroužku. Výhodou je certifikát a diplom. 

 • Pokud nemáte potřebné vzdělání k vedení sportovních a vzdělávacích kroužků, tak Vás zaškolíme. 

 •  Člen organizace má možnost využít nabízený sportovní materiál organizace k zapůjčení se slevou od 20 do 50%.